WARTA Jeżyki - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Warta Jeżyki - Róża Różanki
  • Warta Kołczyn - Błękitni Lubno 0:0
  • Zew Dąbroszyn - Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 4:0
  • KS Glisno - Kosmos 78 Rudnica 1:0
  • Zjednoczeni Jeniniec - Lubniewiczanka Lubniewice 4:3
  • Tor - Bud Baczyna - KS Nowiny Wielkie 4:2
  • Spartan Sosny - Orzeł Trzcinna 0:2
  •        

Logowanie

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Warta Jeżyki Róża Różanki
Warta Kołczyn 0:0 Błękitni Lubno
Zew Dąbroszyn 4:0 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)
KS Glisno 1:0 Kosmos 78 Rudnica
Zjednoczeni Jeniniec 4:3 Lubniewiczanka Lubniewice
Tor - Bud Baczyna 4:2 KS Nowiny Wielkie
Spartan Sosny 0:2 Orzeł Trzcinna

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kalendarium

26

05-2018

sobota

27

05-2018

niedziela

28

05-2018

pon.

29

05-2018

wtorek

30

05-2018

środa

31

05-2018

czwartek

01

06-2018

piątek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 4, wczoraj: 2
ogółem: 253 671

statystyki szczegółowe

Aktualności

II koleja A klasy Gorzowskiej

  • autor: gumolek82, 2015-08-27 10:47

Lubniewiczanka Lubniewice - Warta Jeżyki

boisko: Lubniewice ul. Harcerska 23

dzień: sobota

godz: 18.00


Sezon Klasy A rusza 22-23.sierpnia w następującym składzie:

  • autor: gumolek82, 2015-07-23 17:19

1. Warta Jeżyki

2. Warta Kołczyn (awans z klasy B)

3. Zew Dąbroszyn

4. Róża Różanki

5. Zjednoczeni Jeniniec

6. Tor-Bud Baczyna

7. Spartan Sosny

8. Orzeł Trzcinna

9. KS Nowiny Wielkie

10. Kłos Małyszyn 

11. Błękitni Lubno

12. KS Glisno (przeniesiona z grupy II )

13. Lubniewiczanka Lubniewice (przeniesiona z grupy II )

14. Kosmos 78 Rudnica (przeniesiona z grupy II )
 


Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Błękitni Lubno - Orzeł Trzcinna
KS Nowiny Wielkie - Spartan Sosny
Róża Różanki - Tor - Bud Baczyna
Lubniewiczanka Lubniewice - Warta Jeżyki
Kosmos 78 Rudnica - Zjednoczeni Jeniniec
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) - KS Glisno
Warta Kołczyn - Zew Dąbroszyn